Sto nejlepších moravských a českých vín - 1 zlatá medaile

Vinařské středisko Mělník opět uspělo v Národní soutěži vín ČR 2017 - zlatá medaile pro Rulandské bílé. Salon vín České republiky představuje sto nejlepších moravských a českých vín pro rok 2017. Tato vína uspěla v konkurenci 2020 moravských a českých vín od 157 vinařů a vinařských firem. Nejlepší stovka oceněná Zlatou medailí Salonu vín bude od 4. února do poloviny prosince prezentována tradičně ve stejnojmenné degustační expozici v historickém sklepení valtického zámku. 

Kompletní výsledky najdete zde: http://www.vinarskecentrum.cz/aktuality/sto-nejlepsich-moravskych-a-ceskych-vin-kompletni-vysledky-salonu-vin-narodni-souteze-vin-cr-2017-497/

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.