Aktuality

Vinařství ČZU sklízí další úspěchy. Dočteme se o něm v knize o nejlepších vínech republiky

Na vinici v Chloumku u Mělníka se rodí vína prvotřídní kvality, schopná obstát i v té nejsilnější konkurenci. Zdejší vína sbírají jednu medaili za druhou, a tak se dvě z nich právem octila v knize „Nejlepší vína České republiky – Průvodce 2022-2023“.

Rulandské bílé z vinic ČZU má zlato Salonu vín 2022

Mezi stovku nejkvalitnějších vín České republiky se probojoval produkt Vinařského střediska Mělník-Chloumek České zemědělské univerzity v Praze. V celonárodním Salonu vín získalo zdejší Rulandské bílé zlatou medaili.

Prodej vína obnoven

Od 1. 4. 2020 bude znovu otevřena naše prodejna vína na Mělníce.

Nejlepším vínem v Čechách je Tramín červený České zemědělské univezity

Šampionem Národní soutěže vín ve vinařské oblasti Čechy se letos stal Tramín červený 2018, pozdní sběr z České zemědělské univerzity v Praze.

Opět patříme mezi 100 nejlepších vín ČR

Víno České zemědělské univerzity v Praze - Školního zemědělského podniku Lány se opět dostalo do Národního salónu vín mezi 100 nejlepších vín ČR.

Vinařské Litoměřice 2017

Ve dnech 21. a 22. dubna 2017 se koná již 15. ročník Vinařské Litoměřice.

Šampionem Vinařských Litoměřic - víno z Vinařského střediska Mělník

Vinařské Litoměřice jsou nejprestižnější soutěžní, prezentační a prodejní akcí vín v Čechách.

 

Sto nejlepších moravských a českých vín - 1 zlatá medaile

Vinařské středisko Mělník opět uspělo v Národní soutěži vín ČR 2017. 

Ochutnejte víno z ČZU, radí MFDNES

Špičkový someliér ocenil víno z České zemědělské univerzity, přesněji řečeno z univerzitního vinařství Chloumek u Mělníka.

Národní soutěž vín - 4 medaile pro Vinařské středisko Mělník!

V srpnu jsme se zúčastnili Národní soutěže vín – vinařská oblast Čechy 2016, která slouží jako jasná a nezpochybnitelná garance mimořádné kvality.

Hrnčířské trhy v Berouně

Hrnčířské trhy na náměstí v Berouně představí nejlepší hrnčíře z celé republiky s bohatým doprovodným programem, vinařským koutkem a stylovým občerstvením.

Mělnický košt 2016

Již po desáté se mělničtí vinaři sejdou v krásném historickém centru Mělníka, aby nechali obyvatele města a širokého okolí „okoštovat“ vše, co skrývají jejich vinné sklepy

Veletrh Wine Prague 2016

Ve dnech 23. – 25. 5. 2016 proběhl v areálu PVA Expo Praha Letňany druhý ročník mezinárodního veletrhu Wine Prague 2016.

Vinařské Litoměřice

Ve dnech 22. 4. – 23. 4. 2016 se koná 14. ročník Vinařské Litoměřice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.